Připravované bezbariérové bydlení
pro seniory

Počet bytových
jednotek
48
bytů
Dispozice jednotek
2+kk
Velikost jednotek
42,8 ㎡

Seznamte se novým rozměrem seniorského bydlení

Moderní bungalovy s terasou

V bezprostřední blízkosti Komunitního domu seniorů v Bartovicích vzniká další moderní rezidenční lokalita „Bartovice II“, jejímž cílem je přinést seniorům komfort, pohodlí a zasloužený klid. Jedná se o 12 přízemních bungalovů se 48 byty 2+kk, o rozloze 42,8 m2, které jsou rozmístěny tak, aby daly vyniknout okolní zeleni a vytvářely dostatek útulných klidových zón.

plan

Pro váš aktivní život

Komunitní bydlení pro seniory je otevřeno těm, kteří chtějí žít samostatně, bezpečně, pohodlně, v blízkosti lidí podobného věku nebo rodiny, ale ve svém soukromí.

Seniorům, kteří chtějí využívat svůj volný čas plnohodnotným a smysluplným způsobem, který bude dělat radost hlavně jim a jejich blízkým, což má pozitivní dopad na jejich dobré fyzické i duševní zdraví. Seniorům, pro které může být náročné zvládat péči o rozsáhlou domácnost a chtějí si odlehčit od povinností prostřednictvím poskytovaných služeb.

Pro jednotlivce i pro páry

2+kk bezbariérové byty jsou svou dispozicí vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro páry, které chtějí svůj život trávit spolu.

Velkým bonusem je terasa vedle vstupních dveří, kde můžete v klidu relaxovat a zdravit se s procházejícími sousedy. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, který je vybaven moderními elektrospotřebiči, nabízí dostatek prostoru pro stolování i odpočinek. Je propojen s ložnicí, ale díky posuvným dveřím si můžete vytvořit svou klidovou zónu dle potřeby.

Stylová koupelna se sprchovým koutem a toaletou přináší pohodlí bez omezení.

Pro společné chvíle

V bezprostřední vzdálenosti je Komunitní dům seniorů, kde lze využívat slunnou terasu, kulturní místnost i s vybavenou kuchyní.

Místo, kde se můžete setkávat a dát si spolu kávu, uspořádat malou oslavu pro přátele, nebo se podívat společně na film.

Spojujícím článkem obou rezidencí je parčík s altánem a vyvýšenými společnými záhony, kde můžete odpočívat na čerstvém vzduchu.

Pro zábavu i poučení

Každý týden je v KDS bohatý program, přednáška, canisterapie, představení, harmonikář, přijíždí k nám pojízdná prodejna s potravinami i oblečením…

Je toho hodně, zalistujte FB KDS Bartovice, uvidíte, že u nás nuda nebydlí.

Pro zdraví a bezpečí

24 hodin denně je k dispozici bezpečnostní tlačítko k přivolání pomoci. Zdravotní péči zajišťuje ve spolupráci s obvodním lékařem agentura Sestra, sociální péči zase profesionální pečovatelská služba Včelka.

Pro vaše pohodlí naše služby

 • Bezpečnostní tlačítko 24/7 pro přivolání pomoci v nouzi
 • Internet
 • Každodenní kontakt s nájemníkem, kdy paní vedoucí zjišťuje, zda je vše v pořádku
 • Můžeme pomoci s objednávkou k lékaři
 • Jednou za měsíc vás můžeme odvézt v rámci smlouvy k lékaři, na úřad, nákup apod.
 • Zajistíme dovoz zdravotnických pomůcek a léků
 • Zprostředkujeme dovoz obědů a třeba i novin až k vašim dveřím
 • Každý den jsme tu pro Vás
 • Zajišťujeme volnočasové aktivity
 • A v neposlední řadě vám můžeme pomoci s vyřízením příspěvku na bydlení
 • Úklid a údržba společných prostor

Pro každý den

V areálu bude obchod s kavárničkou, kde si můžete nakoupit nejnutnější zboží nebo si dát zákusek a voňavý čaj.

Pokud se chcete protáhnout nebo si zacvičit na čerstvém vzduchu, máte k dispozici několik cvičebních strojů v severním rohu areálu, případně vnitřní tělocvičnu v komunitním domě.

Máte svého domácího mazlíčka? U nás jsou vítáni, vezměte si ho s sebou.