Dostupné bydlení
v našem zařízení

Počet bytových
jednotek
22
bytů
Velikost jednotek
1+kk
2+kk
Velikost jednotek
45-60 ㎡

Informujte se na aktuální obsazenost bytů!

Pro zájemce

Komunitní dům pro seniory je otevřen seniorům, kteří chtějí žít samostatně, bezpečně, pohodlně, v blízkosti lidí podobného věku nebo rodiny, ale ve svém soukromí. Seniorům, kteří chtějí využívat svůj volný čas plnohodnotným a smysluplným způsobem, který bude dělat radost hlavně jim a jejich blízkým, což má pozitivní dopad na jejich dobré fyzické i duševní zdraví. Seniorům, pro které může být náročné zvládat péči o rozsáhlou domácnost a chtějí si odlehčit od povinností prostřednictvím poskytovaných služeb.

 

Máme velkou kulturní místnost i s vybavenou kuchyní. Pečeme spolu pro radost, hrajeme bingo, grilujeme, máme místo, kde se můžeme setkávat a dát si spolu kávu, uspořádat malou oslavu pro přátele, nebo se podívat společně na film.

Každý týden máme nějaký program, přednášku, canisterapii, představení, harmonikáře… Je toho hodně, zalistujte naším FB, uvidíte, že u nás nuda nebydlí.

Když se nebudete chtít zúčastňovat jakýchkoliv aktivit, nikdo vás nutit nebude. Přístup máte všude a můžete si vychutnat všechny prostory i o samotě, nebo s vašimi blízkými.

 

U nás je každý pánem svého času a je vše na bázi dobrovolnosti.

Příjemné bydlení

Nejsme ústavním typem zařízení a nikdy vám nebudeme říkat kdy máte jít spát a kdy vstávat. Naše samostatné byty 1+kk a 2+kk poskytují obyvatelům potřebné soukromí v klidném a domácím prostředí komunitního domu.

Zdraví a bezpečí

24 hodin denně je k dispozici bezpečnostní tlačítko k přivolání pomoci. Zdravotní péči zajišťuje ve spolupráci s obvodním lékařem agentura Sestra, sociální péči zase profesionální pečovatelská služba Včelka.

U nás je pohoda

Nabízíme služby, díky nimž mohou senioři odpočívat a dělat to, co je opravdu baví. Máme velkou knihovnu ale i malou tělocvičnu, kde se můžeme protáhnout. Ve vzpomínkové místnosti je prostor pro setkávání, kávičku a vzpomínky.

Za své peníze dostanete maximum pohodlí

Ceník

Cena za pronájem bytu včetně energií a služeb od 15.000 Kč (záleží na velikosti bytu). Detailní informace vám rádi vysvětlíme osobně nebo na tel.: +420 722 472 221

 

Byty jsou vhodné pro jednotlivce, pár či přátele. Cena nájmu se v případě dvou spolubydlících rozpočítává mezi dvě osoby.

 

Co je zahrnuto v ceně služeb?

  • Bezpečnostní tlačítko 24/7 pro přivolání pomoci v nouzi
  • Internetové připojení
  • Každodenní kontakt paní vedoucí s obyvateli
  • Pomoc s objednávkou k lékaři a se zajištěním zdravotních služeb
  • 1x měsíčně odvoz k lékaři, na úřad, nákup apod.
  • Dovoz zdravotnických pomůcek a léků
  • Zprostředkování donášky obědů a třeba i novin až k vašim dveřím
  • Zajištění volnočasových aktivit
  • Pomoc s vyřízením příspěvku na bydlení
  • Úklid a údržba společných prostor

 

S námi na to nejste sami!