Dostupné bydlení
v našem zařízení

Počet bytových
jednotek
22
bytů
Velikost jednotek
1+kk
2+kk
Velikost jednotek
45-60 ㎡

Informujte se na aktuální obsazenost bytů!

Pro zájemce

Komunitní dům pro seniory je otevřen seniorům, kteří chtějí žít samostatně, bezpečně, pohodlně, v blízkosti lidí stejného věku nebo rodiny, ale ve svém soukromí. Seniorům, kteří chtějí využívat svůj volný čas plnohodnotným a smysluplným způsobem, který bude dělat radost hlavně jim a jejich blízkým, což má pozitivní dopad na jejich dobré fyzické i duševní zdraví. Seniorům, pro které může být náročné zvládat péči o rozsáhlou domácnost a chtějí si odlehčit od povinností prostřednictvím poskytovaných služeb.

Příjemné bydlení

Nejsme a nikdy nebudeme ústavním a uniformním typem pobytového zařízení. Naše samostatné 1+kk a 2+kk byty poskytují obyvatelům potřebné soukromí v klidném a domácím prostředí komunitního domu.

Bezpečí

24 hodin denně je k dispozici bezpečnostní tlačítko k přivolání pomoci.

U nás je pohoda

Nabízíme služby, díky nimž mohou senioři odpočívat a dělat to, co je opravdu baví. Také zajišťujeme společenské a vzdělávací aktivity dle podnětů seniorů.

Za své peníze dostanete maximum pohodlí

Ceník

Informace o cenách bydlení v Komunitním domě seniorů vám rádi vysvětlíme osobně.

 

Napište nám na mailovou adresu info@tgabuilding.cz. Rádi se vám ozveme a seznámíme vás se všemi informacemi, které vás budou zajímat. Můžete také využít kontaktní formulář na záložce KONTAKTY.